Våre ansatte

Svein Solhjell
Daglig leder/CEO
svein@bruse.no
97 77 88 31

Eirik Lie Strandbråten
Leder for infrastruktur & teknologi
eirik@bruse.no
91 17 28 87

Tonje Lybekk
Leder for kunde & ettermarked
tonje@bruse.no
41 66 53 41

Ola Opheim
Salg & markedssjef
ola@bruse.no
95 48 34 78

Elin Hammersbøen
Leder for leveranse
elin@bruse.no
95 10 81 63

Trine Lise
Kundeveileder/teamleder
trine@bruse.no
32 07 80 70

Tor Risdal Stavenes
Kundeveileder/DOV
post@bruse.no
32 07 80 70

John-Ragnar Lian
Selger
john@bruse.no
32 07 80 70

Knut Erik Pedersen
Teknisk montør/Alt På Nett
post@bruse.no
32 07 80 70

Morten Bjørøen
Montør/tekniker
post@bruse.no
32 07 80 70

Espen Forsberg
Salgssjef
espen@bruse.no
40 63 23 70

Steinar Medhus
Salgsleder bedrift
steinar@bruse.no
92 60 72 80

Jørn Corneliussen
Leder for utbygging
jorn@bruse.no
97 15 22 71

Anders Myklemyr
Prosjektingeniør solceller
anders@bruse.no
91 83 31 77

Ole Tor Oleivsgard
Prosjektleder fiber
ole.tor@bruse.no
91 33 73 80

Tommy Haugen
Leder for drift
tommy@bruse.no
97 17 15 60

Roar Steine
Teknisk ansvarlig
roar@bruse.no
95 17 33 14

Magnus Etterlid
Montør
post@bruse.no
32 07 80 70

Mangler bilde:
Marit Pettersborg/planlegger,
Simen Knaldre/Montør,tekniker og teamleder,
Morten Tuft/Montør og tekniker,
Marita Tolpinrud Magnetun/Kundeveileder,
Amanda Myrsell/Prosjektleder, elbil-lading,
Krister Vincent/Montør og tekniker.